J Next este un proiect al Societății de Științe Juridice (JURIDICE.ro) dedicat studenților la drept.

Team

  1. Ana Banu, student, anul 1, UNT, ana.banu@juridice.ro
  2. Tinică-Ionuț Curt, student, anul 3, UTM, ionut.curt@juridice.ro
  3. Teodora Huiu, student, anul 2, UTM, teodora.huiu@juridice.ro
  4. Iulian Ion, student, anul 2, UTM, iulian.ion@juridice.ro
  5. Andreea Ivanov, student, anul 1, UNIBUC, andreea.ivanov@juridice.ro
  6. Anisia Mateia, student, anul 2, UVT, anisia.mateia@juridice.ro
  7. Ionut-Adrian Mițiți, student, anul 4, UVT, ionut.mititi@juridice.ro
  8. Dara Nestorovici, student, anul 1, UVT, dara.nestorovici@juridice.ro
  9. Delia Osepciuc, student, anul 4, UNIBUC, delia.osepciuc@juridice.ro
  10. Codrin Pavel, student, anul 4, HYPERION, codrin.pavel@juridice.ro
  11. Alexandra Roșu, student, anul 2, ASE, alexandra.rosu@juridice.ro
  12. Beatrice-Larisa Rusu, student, anul 4, UNT, beatrice.rusu@juridice.ro
  13. Alexandra-Maria Silion, student, anul 2, ASE, alexandra.silion@juridice.ro
  14. Andreea Stanciu, student, anul 3, UTM, andreea.stanciu@juridice.ro
  15. Claudia Stanciu, student, anul 2, ASE, claudia@juridice.ro
  16. Elisabeta Anda Stancu, student, anul 2, UNIBUC, anda.stancu@juridice.ro
  17. Adriana Ursachi, student, anul 3, UCV, adriana.ursachi@juridice.ro

Board of encourage

  1. Av. prof. univ. dr. Lucian Bercea, Decanul Facultății de Drept a Universității de Vest
  2. Av. Lucian Bondoc, BONDOC & ASOCIAȚII
  3. Av. Ștefan Botezatu, Managing Partner act BOTEZATU ESTRADE PARTNERS
  4. Av. prof. univ. dr. Ștefan Deaconu, Facultatea de Drept a Universității din București
  5. Av. prof. univ. dr. Răzvan Dincă, Decanul Facultății de Drept a Universității din București
  6. Av. Emeric Domokos-Hancu, DOMOKOS PARTNERS
  7. Bogdan Dumitrache
  8. Av. lector univ. dr. Sergiu Golub, Facultatea de Drept a Universității Babeș-Bolyai
  9. Av. Alina Matei, Senior Editor JURIDICE.ro
  10. Prof. univ. dr. Iulia Motoc, Judecător la Curtea Europeană a Drepturilor Omului
  11. Daria Niculcea, Director Executiv JURIDICE.ro
  12. Av. prof. univ. dr. Radu Rizoiu, Facultatea de Drept a Universității din București
  13. Conf. univ. dr. Marieta Safta, Facultatea de Drept a Universității Titu Maiorescu
  14. Andrei Săvescu
  15. Av. prof. univ. dr. Valeriu Stoica, STOICA & Asociații
  16. Conf. univ. dr. Manuela Tăbăraș, Decanul Facultății de Drept a Universității Titu Maiorescu
  17. Prof. univ. dr. Tudorel Toader, Rectorul Universității Alexandru Ioan Cuza
  18. Av. conf. univ. dr. Luminița Tuleașcă, Facultatea de Drept a Universității Româno-Americane
  19. Av. dr. Florentin Țuca, ȚUCA ZBÂRCEA & ASOCIAȚII
  20. Av. prof. univ. dr. Valentin Constantin
  21. Prof. univ. dr. Marin Voicu

* Membrii Board of encourage susțin ideea proiectului și o încurajează, dar conținutul site-ul nu este verificat, garantat sau avizat în orice formă de către membrii Board of encourage. Pentru a suține sau încuraja proiectul J Next, vă rugăm să ne scrieți.